POMÁHÁME USPĚT

Věnujeme se strategickému poradenství pro klienty z veřejného i soukromého sektoru a to ve všech částech – od výběru správné strategie přes pomoc při její implementaci až po dotažení strategie ke zdárnému konci. Cílem je seznámit klienta se současným stavem problematiky, navrhnout doporučení pro budoucí postup a posléze v praxi implementovat kroky k jejich efektivnímu dosažení.

 

 

 

 

 

 

 

 

Veřejný sektor

Společnost klade vysoké požadavky na kvalitu práce, efektivitu a transparentnost celé státní sféry, a proto je nesmírně důležité, aby ve veřejném sektoru působili vzdělaní a schopní lidé. Pro naše klienty ze státní sféry na všech úrovních připravujeme zaměstnanecká školení, které zvyšují jejich odbornou kvalifikaci a pomáhají jim zdokonalit se zejména v měkkých dovednostech, jež jsou nepostradatelnou součástí jejich každodenní práce.

Průmyslová odvětví

Neustále se měnící prostředí klade na podnikání a fungování firem stále větší nároky. Uspět mohou pouze firmy, které se dokáží přizpůsobit dynamickému vývoji a chopí se nových příležitostí. Ať už  hledáte způsob, jak znovu nastartovat růst, implementovat nejnovější technologie, zlepšit chod své firmy či znovunastavit firemní strategii, můžeme vám v tomto pomoci. Poskytujeme profesionální poradenské služby v oblasti energetiky, nemovitostí, bankovnictví, cestovního ruchu, pojišťovnictví, maloobchodu a velkoobchodu, výrobních a průmyslových podniků, zdravotnictví, ochrany životního prostředí a dalších.

EVROPSKÁ UNIE

Česká republika využívá díky podpoře ze strany Evropské unie finanční prostředky, které jí umožňují financovat řadu smysluplných projektů a programů. Pomáháme institucím ze státní i soukromé sféry zvolit si správné programy EU a efektivně je implementovat na svoje projekty. Dále poskytujeme poradenské služby a výstupy klientům, kteří potřebují realizovat tržní průzkum, hloubkové sektorové analýzy či jednoduše najít řešení v nadnárodním kontextu.

 

 

 

 

 

Analýzy ke stažení

Výzkum: Bankovní nástroje

 

Téma: Obchod a finanční transakce mezi ČLR a ČR: studie českých importérů z ČLR

Výzkum: Železniční doprava

 

Téma: Možnosti využití železniční dopravy při přepravě zboží mezi ČLR a ČR

Výzkum: Bilateral trade: China and the EU

 

Téma: Stav obchodní spolupráce mezi ČLR a vybranými zeměmi EU

REFERENCE

mpo-logo
czechinvest
czechtrade
skica manualu
logo-poslanecka-snemovna-pspcr
SVAZ_PREFERUJÍ TOTO
TC-cz
eenhighresolution
taitra-logo2
Changhong
logo s tagem_06
kb
tatra
bank-of-china_416x416
logo AAA - cz
logo
hainan airlines
invest
image2 1
logo
tn56607be06689f
tong cheng
Thermal_LOGO_CMYK
ARCIM_logo_CH_rgb
kn-logo
cbtc_by_ac_logo
emmy_logo
image1 2
Strategie a lobbing
newlogos
unicredit
granthelp
Novinky emailem

Kontaktní údaje

GOVIN GROUP    IČ: 05652553
Governance Institute   IČ: 01263781
 
Na Poříčí 1047/26
110 00 Praha 1
 
Mobil: +420 739 304 628

Kde nás najdete

ChinaEnglish